Loading...
Transfer Hizmeti2019-07-15T16:42:31+00:00

Uluslararası Hastalarımızın İstanbul’a vardığı andan itibaren transfer süreci Zty Sağlık Uluslararası Organizasyon Ekibi tarafınca gerçekleştirilir. Misafirlerimizin hastaneye ya da Kliniğe, konaklayacağı Otele ya da talebi doğrultusunda bir İstanbul Turuna kadar tüm ulaşım serüveni tecrübeli organizasyon ekibimizce sağlanmaktadır.

zty_Transfer

Zty Sağlık Uluslararası Organizasyon Ekibi, misafirlerimizin geliş sürecinden dönüş sürecine kadar tüm beklentilerini belirleyerek ulaşım ağını bu ihtiyaç doğrultusunda gerçekleştirir.

Kimi konuklarımız tedavi sürecinden çok önce gelerek Tarihi İstanbul’u gezmek, birçok aktiviteden yararlanmak isterken kimi konuklarımızda bu tercihini tedavi sonrasına bırakabilmektedir.

Misafirlerimiz isterlerse sadece transfer hizmetimizden, isterlerse gün boyu özel araç ve özel şoför hizmetinden, yine isteğe bağlı olarak arzu ettiği konfora göre tahsil edilecek VİP araç hizmetinden yararlanabilecektir.

Bu transfer ağı İstanbul’un en prestijli transfer şirketi Filovip ile Zty Sağlık Uluslararası Organizasyon Ekibi’nin entegre çalışması ile sağlanmaktadır.

Zty Sağlık Uluslararası Organizasyon    

Sorularınızı Yanıtlıyoruz.

Kafanıza Takılan Soruların Sorun, Danışmanlarımız Yanıtlasın.


 
Whatsapp