Loading...
Neden Zty Sağlık ?2019-07-15T16:33:51+00:00

Zty Sağlık, Dünya ‘nın her bölgesinden ve yurt içinden gelen misafirlerimizi, Diş Estetiği ve Estetik Cerrahi branşlarında kendini ispatlamış ve referans yüzdesi en üst sınırda olan hekimlerle buluşturan, ulaşım, konaklama ve ameliyat organizasyonunu deneyimli –tecrübeli isimlerle sağlayan, düşük maliyeti ve etkin tedaviyi misafirlerimizle entegre eden bir sağlık turizm firmasıdır.

Gerek yurtdışı gerek yurtiçi oluşturduğumuz iletişim ağı sayesinde hastalarımız rahatlıkla bizlere ulaşabilmektedir. Bizlere ulaşan misafirlerimiz deneyimli sağlık danışmanı ekibimizle iletişime geçmektedir. Yapılan görüşmede misafirlerimizin hangi branş hakkında bilgi istediği belirlenerek ilgili branşın hekimi, yapacağı ameliyatı, ameliyatın nerede gerçekleştirileceği, ameliyat öncesi ve sonrası yaşanacak süreci, gerek duyulduğu takdirde ulaşım ve konaklama bilgileri hakkında profesyonel sunumla misafirlerimize detaylı şekilde aktarılacaktır.

Yapılan bilgilendirilme sonrasında misafirlerimiz anlaşmalı olduğumuz ilgili branşın hekimine yönlendirilir. Hekim görüşmesinde ameliyat serüveni hastalarımıza aktarılır. Hasta öyküsüne göre bazı ameliyatlar aynı gün içerisinde gerçekleştirilirken bazı ameliyatlar için operasyon tarihi belirlenir. Ameliyata hazırlık süreci ve uygulanması gereken tüm kurallar misafirlerimize anlatılır. Misafirimizin hastanede kalış süresi yapılacak ameliyata göre değişebilir. Olası taburcu tarihi misafirimize ameliyattan önce aktarılır. Bu ve buna benzer tüm faktörler hesaplanarak yurtdışından gelen misafirlerimizin dönüş planı hastanın seyahat beklentileri göz önünde bulundurularak hazırlanır. Bazı misafirlerimiz ameliyat sonrasında bir sürede daha dinlenmek veya tatillerini burada geçirmek istediklerini belirtebilir. Sık rastladığımız bir durum olduğu için organizasyon ekibimiz misafirlerimize gerekli planlamayı sağlayacaktır.

Hep bahsettiğimiz gibi siz bizim misafirimizsiniz. Tüm süreç boyunca misafirimiz olarak ağırlanacaksınız.

Türk Hekimlerinin yeteneği Dünya ‘da adından her geçen gün daha fazla söz ettirirken geliştirdikleri metotlar ve teknikler sayesinde büyük başarıların altına imzalarını atmaktadırlar. Bu durum Plastik Cerrahi ve Estetik Diş Hekimliği içinde geçerlidir. Başarılı hekimlerimiz için yurt içinden ve yurt dışından birçok hasta bizleri aramakta ‘’hangi doktor hangi ameliyatta daha fazla referans sahibi’’ sorusunu sağlık danışmanı ekibimize sormaktadır.

İstanbul genelinde Estetik Cerrah sayısı 600’ ün üzerindeyken Estetik Diş Hekimi sayısı ise 7000’in üzerindedir. Birçok ameliyat birçok operasyon bu hekimler tarafınca yapılmakta. Ama hangi hekimin hangi alanda daha fazla ön plan çıktığı birçok misafirimiz tarafınca bilinmez. İşte bize en çok gelen soruların başlıcaları.

 • Meme Büyütme Ameliyatı için hangi doktoru önerirsiniz?
  Kepçe kulak ameliyatında önereceğiniz doktor var mı?
  Liposuction’u kime yaptırmalıyım?
  Burunda kim iyidir?
  Dişlerimi kime beyazlatabilirim?
  Güvendiğiniz dişçi var mı?

Bu sorular doğal olarak misafirlerimiz tarafından her gün sağlık danışmanlarımıza sorulmakta, ameliyatı olacağı hekim hakkında tavsiye ve ya referans istemektedirler.

Bizlerde deneyimlerimizi ve sektörde olan hâkimiyetimizi kullanarak Diş Estetiği ve Estetik Cerrahi branşlarda kendini ispatlamış ve referans yüzdesi en üst sınırda olan hekimlerle işbirliği içerisinde olmaya karar verdik.

Bu bağlamda Biz Kimiz Sorusuna
Ameliyat olacağı bölge için, referansı en yüksek, olumlu geri dönüş yüzdesi en fazla olan Cerrahi Hekimlerle misafirlerimizi buluşturan sağlık turizm firması olarak cevap verebiliriz.

Konaklama – Otel

Türkiye de kalma sürecinizde kendinizi rahat hissetmeniz için sunduğumuz 1. sınıf otel seçenekleri mevcut. Aşağıda anlaşmalı otelimize dair bazı görseller sunulmuştur.

 • Conner Suit-3
 • corner suite-2
 • Dublex Deluxe Suite-2
 • Jacuzzi Suite With Terrace-2
 • Junier Jacuzzi Suite
 • Junier Jacuzzi Suite-2
 • Loft Jacuzzi Suite
 • Loft Jacuzzi Suite-2
 • Loft Suit-2
 • Presidential Suite-2

Transfer Hizmeti

Havaalanından kalacağınız otele ve otelden hastaneye transfer hizmetini zty sağlık sağlamaktadır.

zty_Transfer

Hastane Seçimi

Zty sağlık olarak saç ekimi operasyonlarımızı hastane ortamında yapmaktayız. Birkaç farklı hastane de doluluk durumuna göre operasyon planlaması yapılmaktadır.

 • Zty_Hastane_13
 • Zty_Hastane_2
 • Zty_Hastane_5
 • Zty_Hastane_6
 • Zty_Hastane_9

Sorularınızı Yanıtlıyoruz.

Kafanıza Takılan Soruların Sorun, Danışmanlarımız Yanıtlasın.


 
Whatsapp